Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator wejdzie do Domu Muzyki w Kraczewicach

Utworzony przez gzgz, 23 lipca 2009 r. o 07:30 Powrót do artykułu
Jeszcze tylko: "Kontrolerzy zauważyli wreszcie, że Dom wbrew statutowi nie prowadzi zespołów wokalnych i instrumentalnych." A Scholares i Szczygiełki to nie zespoły instrumentalne i wokalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dowiemy się , komu na tym tak strasznie zależało, żeby usunąć Danielewicza ze stanowiska ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytający napisał:
Może dowiemy się , komu na tym tak strasznie zależało, żeby usunąć Danielewicza ze stanowiska ??
Ktoś już wcześniej pisał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, pojawiła się wzmianka o Brzezińskim, może i ma chętkę na posadę, ale on by zrobił takie świństwo Danielewiczowi ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna tak krzywdzic ludzi ktorzy cale swe zycie poswiecili poniatowskim dzieciom,zaszczepili w nich milosc do muzyki,jak zdobywaja nagrody to kazdy jest dumny ze to z poniatowej dzieci rozslawiaja ich miasto na caly swiat,komu tak zalezalo zeby znieslawic dobre imie p.Danielewiczow,czyzby marszalek chcial w domu muzyki zrobic sobie osrodek wypoczynkowy dla vipow,tzn.dla siebie,swojej rodziny ? czy ktos pomyslal o tym ,co by te dzieci robily po szkole jakby nie bylo zajec w ognisku pracy pozaszkolnej? te dzieci ciezko pracuja na sukcesy zespolow,ale najciezsza prace wykonuja p.Danielewiczowie,ja osobiscie uwazam,ze wyrzadzono ogromna krzywde p..Danielewiczom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z olbrzymia przykroscia przeczytalismy artykul. Nasuwa mi sie pytanie. Czy ktorykolwiek z panow Grabczuk , Bartkowski czy Panas reprezentowali oficjalnie kraj lub chocby region z takim honorem i duma oraz klasa jak robia to juz od ok. 30 lat , na przeszlo 100 wyjazdach zagranicznych na calym swiecie, Panstwo Danuta i Witold Danielewiczowie ? Jestesmy bardzo dumni z tego, ze nasza corka jest czlonkiem choru Szczygielki. Doswiadczylismy tez kilkakrotnie, ze Poniatowa rozpoznawana jest w swiecie dzieki temu chorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]brak mi słów[ b]. Spędziłam większość swojego życia w tych zespołach i mam wspaniałe wspomnienia z tego pałacu a tu nagle okazuje się że nie mogę być z tego dumna bo jakimś idiotom zachciało się żerować na zasługach Danielewiczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raco18 napisał:
[b]brak mi słów[ b]. Spędziłam większość swojego życia w tych zespołach i mam wspaniałe wspomnienia z tego pałacu a tu nagle okazuje się że nie mogę być z tego dumna bo jakimś idiotom zachciało się żerować na zasługach Danielewiczów
Dopisuję się do tych słów. Wiele lat byłam w zespole, wiele niezapomnianych chwil, a tu nagle szok........ Nie do końca wierzę w te steki bzdur, które zostały przedstawione w tym artykule. Takie brudy, które są wszechobecne w starostwie, w urzędach również,tam są lepsze kwiatki, weźcie się lepiej za te sprawy, bo nagle wszystko przycichło. Ciekawe, czemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie, sprawa zenona r. zbliza sie do konca. Nieboska sraka jemu i pozostałytm nie pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
członek zespołu napisał:
Nie wiem jak tak można, to wspaniały człowiek, zrobił dla nas dla zespołu tyle dobrego i nadal robi,wychowuje na dobrych ludzi,a tu nagle taka afera burzy wszystko...miejmy nadzieję,że to się jakoś wyjaśni !
//////////// Jestem przekonany, że ta "afera" przeistoczy się w batalię o dobre imię państwa Danielewiczów. Właśnie dzięki nim Poniatowa zaistniała jako ośrodek, gdzie ludzie młodzi, dzieci mieli możliwość w latach 70, 80 tych realizować swoje marzenia, poznać innych ludzi, inne narody. Mieli możliwość uczenia się językow obcych. Poznawali poprzez muzykę historię Polski, historię naszych przodkow. Dzisiaj w tak okrutny sposób ukarano świetnego pedagoga za to o czym wyżej. Wiem i namawiam by byli wychowankowie panstwa Danielewiczow jeszcze raz poprzez swoj protest "zaśpiewali" wielkie dzięki swoim nauczycielom. Niezależnie od powyższego wreszcie dowiemy się czym kulturowo byłaby Lubelszczyzna, gdyby w Poniatowej nie pojawili się Danuta i Witold Danielewiczowie. Mali ludzie -urośnijcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAcy wy wszyscy czlonkowie zespolów danielewiczozw jestescie slepi! CZytajacie ten tekst ze zrozumieniem - nikt nie krytykuje Danielewicza za jego prace merytoryczną, bo to co zrobilili razem zasluguje na chwale. Pietnowane jest kombinactwo, jesli byl takim wspanialym pedagogiem z takimi wartosciami to nie powinien robic przekretów, gdyz etyka by mu na to nie pozwalała. powiedzmy sobie szczerze, ZEPSULY GO PIENIADZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnia mnie wielki żal i oburzenie za tak podłe potraktowanie Człowieka, który ma zasługi nie tylko dla Lubelszczyzny, ale także dla Polski. Zawiadomienie jeszcze nie wpłynęło do prokuratury a w mediach już osądzono i zniesławiono Pana Witolda Danielewicza, Jego żonę i dobre imię zespołu. Nie wiem, kim byliby młodzi ludzie z Poniatowej i okolic, gdyby nie pp.Danielewiczowie. Zespół, Stowarzyszenie i Dom Muzyki działają jak naczynia połączone. Szkoda, że wśród mądrali z kontroli zabrakło kompetentnego człowieka, który by pojął mechanizm działania tego typu placówki. Zabrakło dobrej woli urzędników, aby przewidzieć konsekwencje oszczerstw i bezwstydne staranie się o - już wolny - stołek dyrektora w Domu Muzyki. Pałac był kompletną ruiną, dzięki uporowi pp. Danielewiczów stał się przepięknie utrzymaną placówką. Nie dziwię się, że komuś spędza to sen z powiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
JAcy wy wszyscy czlonkowie zespolów danielewiczozw jestescie slepi! CZytajacie ten tekst ze zrozumieniem - nikt nie krytykuje Danielewicza za jego prace merytoryczną, bo to co zrobilili razem zasluguje na chwale. Pietnowane jest kombinactwo, jesli byl takim wspanialym pedagogiem z takimi wartosciami to nie powinien robic przekretów, gdyz etyka by mu na to nie pozwalała. powiedzmy sobie szczerze, ZEPSULY GO PIENIADZE!!!
bo zatrudnił garderobianą? która, uwierz, miała huk roboty z szyciem, naprawianiem, praniem, wypożyczaniem, cerowaniem, ewidencją strojów, walizek, toreb, bluz, butów, skarpet itp. przez 20 lat było ok a teraz lata 2006-2008 są czarną kartą? a Twój zarzut, że zepsuły go pieniadze jest obleśny sam powiedziałeś "członkowie zespołów danielewiczów" - nie dziwi Cię, że ludzie będący blisko zespołów są lojalni, chociaz wiedzą wiecej, niż puste szczekaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam przejerzec jego oswiadczenie majatkowe. Mowi samo za siebie..... jestescie zalosni. PRAWO OBOWIAZUJE WSZYSTKICH - wielkiego ARTYSTE TEZ. bo ON MA SWIECIC PRZYKŁĄDEM DLA MŁODYCH LUDZI. Jakby byl czysty nikt by nie stawial mu zarzutów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytający napisał:
Może dowiemy się , komu na tym tak strasznie zależało, żeby usunąć Danielewicza ze stanowiska ??
Prawdopodobnie gminno - wojewódzkie układy P O. Resztę dośpiewajcie sobie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBCY napisał:
polecam przejerzec jego oswiadczenie majatkowe. Mowi samo za siebie..... jestescie zalosni. PRAWO OBOWIAZUJE WSZYSTKICH - wielkiego ARTYSTE TEZ. bo ON MA SWIECIC PRZYKŁĄDEM DLA MŁODYCH LUDZI. Jakby byl czysty nikt by nie stawial mu zarzutów.
No i swieci Jestes obcy i ty nie rozumiesz , ze te tak zwane przekrety to nic innego jak dbanie i szukanie rozwiazan dla dzialalnosci. To codzienna praca i stukanie do wielu drzwi o pomoc, takze finansowa. Ci ktorzy w jakis sposob sa lub byli zwiazani z P.Danielewiczami maja do nich pelne zaufanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBCY napisał:
polecam przejerzec jego oswiadczenie majatkowe. Mowi samo za siebie..... jestescie zalosni. PRAWO OBOWIAZUJE WSZYSTKICH - wielkiego ARTYSTE TEZ. bo ON MA SWIECIC PRZYKŁĄDEM DLA MŁODYCH LUDZI. Jakby byl czysty nikt by nie stawial mu zarzutów.
"Jakby był czysty nikt by nie stawiał mu zarzutów" Piękne. Stalin wiecznie żywy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W OPP nie liczył się talent dzieci a pozycja rodziców. Dzieci, które nie mogły opłacać wyjazdów zagranicznych a mające talent nie miały szans na rozwój. Odpłatność za instrumenty, remonty, chórowiska. Stroje po poprzednim pokoleniu. Książkę a nie protokół można by napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzic napisał:
W OPP nie liczył się talent dzieci a pozycja rodziców. Dzieci, które nie mogły opłacać wyjazdów zagranicznych a mające talent nie miały szans na rozwój. Odpłatność za instrumenty, remonty, chórowiska. Stroje po poprzednim pokoleniu. Książkę a nie protokół można by napisać.
Rodzicu! Nie wiesz co mówisz W OPP za dobre osiągnięcia są przyznawane stypendia - nie trzeba płacić za lekcję instrumentu. Wypływa tu tylko zazdrość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie poważny zarzut pana kontrolera usłyszeliśmy w dzisiejszej Panoramie Lubelskiej: „Danielewicz nie chciał, aby kosztem dzieci dokonywano remontów…” Za takie czyny to chyba nie odwołanie, tylko od razu szubienica! Przecież to śmieszne. Panie Witku! Pozdrawiam Pana serdecznie i łącze wyrazy współczucia nad zaistniałą sytuacją. Jest Pan wielkim artystą, ale przede wszystkim wielkim człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...